Nasze przedsiębiorstwo istnieje od 1992 r. i zajmuje się produkcją wyrobów z drewna. Okna, drzwi, samonośne klatki schodowe, nietypowe elementy wykończenia oraz wystroju wnętrz.         Nasza firma dysponuje doświadczoną kadrą pracowniczą, a także zapleczem technicznym pozwalającym nam zrealizować najbardziej skomplikowane zadania związane z produkcją zleconych wyrobów.
          Oferowane przez nas wyroby charakteryzują się wysoką jakością wykonania, produkowane są z najlepszej jakości materiałów dostępnych na rynku, co sprawia że cieszą się one wysokim uznaniem wśród dotychczasowych odbiorców.
          Zdobyte doświadczenie zaowocowało licznymi realizacjami nie tylko na rynku krajowym, ale również na rynku norweskim, angielskim, słowackim czy ukraińskim. Pracownicy naszej firmy posiadają niezbędną wiedzę techniczną aby móc służyć doradztwem oraz pomocą dla naszych klientów.
          Sądzimy, że nasza oferta spotka się z zainteresowaniem z Państwa strony i jednocześnie serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy.